dersambari.goo-dart.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dersambari.goo-dart.com

BİLGİ VE SLAYTLARDAN YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLMANIZ GEREKMEKTEDİR!!!

AnasayfaKAPILatest imagesKayıt OlGiriş yapHuyLaRın OyuNu [[çok Beğeneceksiniz]] Aataor10

HuyLaRın OyuNu [[çok Beğeneceksiniz]]

3 posters
YazarMesaj
d@mL@...
Co-Admin
Co-Admin
d@mL@...

Yer : BiLinmiyoo... :P

HuyLaRın OyuNu [[çok Beğeneceksiniz]] Empty
MesajKonu: HuyLaRın OyuNu [[çok Beğeneceksiniz]]   HuyLaRın OyuNu [[çok Beğeneceksiniz]] Icon_minitimeC.tesi 02 Mayıs 2009, 20:20

Dünya yaratılmadan önce iyi ve kötü huylar ne yapacaklarını bilmez vaziyette dolanıyorlarmış. Bir gün toplanmışlar ve her zamankinden daha fazla canları sıkkın oturuyorken: Saflık ortaya bir fikir atmış:
"Neden saklambaç oynamıyoruz?"...
Ve hepsi bu fikri beğenmiş. Çılgınlık bağırmış:
"Ben ebe olmak ve saymak istiyorum"...
Ve başka hiç kimse Çılgınlık'ı arayacak kadar çıldırmadığı için Çılgınlık bir ağaca yaslanmış ve saymaya başlamış.
1 2 3...
O saydıkça iyi huylarla kötü huylar saklanacak yer aramışlar; Şefkat ayın boynuzuna asılmış; İhanet çöp yığının içine girmiş; Sevgi bulutların arasına kıvrılmış; Yalan bir taşın altına saklanacağını söylemiş ama yalan söylemiş çünkü gölün dibine saklanmış; Tutku dünyanın merkezine gitmiş; Para Hırsı bir çuvalın içine girerken çuvalı yırtmış. Aşk kararsız olduğu için nereye saklanacağını bilmiyormuş. Bu bizi şaşırtmamalı çünkü hepimiz Aşkı saklamanın ne kadar zor olduğunu biliriz... Ve Çılgınlık 100'ü saydığı anda Aşk sıçrayıp güllerin arasına girmiş ve saklanmış ...
Ve çılgınlık bağırmış:
"Önüm arkam sağım solum sobe geliyorum!" ilk önce Tembellik'i görmüş çünkü enerjisi yokmuş. Sonra Şefkat'i ayın boynuzunda İhanet'i çöplerin arasında Sevgi'yi bulutların arasında Yalan'ı gölün dibinde ve Tutku'yu dünyanın merkezinde hepsini
birer birer bulmuş sadece biri hariç. Umutsuzluğa kapılan Çılgınlık'ın kulağına Haset fısıldamış:
"Aşk'ı bulamıyorsun çünkü o güllerin arasında saklanıyor."
Çılgınlık çatal şeklinde bir tahta bir sopa almış ve güllerin arasına saplamış saplamış saplamış ta ki yürek burkan bir haykırış onu durdurana kadar. Ve haykırıştan sonra Aşk elleriyle yüzünü kapayarak ortaya çıkmış parmaklarıyla kapadığı gözlerinden sicim gibi kan akıyormuş. Çılgınlık Aşk'ı bulayım derken heyecandan Aşk'ın
gözlerini kör etmiş...
"Ne yaptım ben? Ne yaptım ben? diye bağırmış. Seni kör ettim. Nasıl onarabilirim?" Aşk cevap vermiş:
"Gözlerimi geri veremezsin. Ama benim için bir şey yapmak istersen benim kılavuzum olabilirsin." ...
İşte o günden beri Aşk'ın gözü kördür ve Çılgınlık her zaman onun yanındadır.

flower Ajandamda da en sevdiğim yazılardan bi tanesi...Gerçektende öyle değilmii ...Aşkın gözü kör ve çılgınlıkta hep onun yanındadır!!!
ZypLorD
Admin
Admin
ZypLorD

Yer : 'imden sanane :)

MesajKonu: Geri: HuyLaRın OyuNu [[çok Beğeneceksiniz]]   HuyLaRın OyuNu [[çok Beğeneceksiniz]] Icon_minitimeC.tesi 02 Mayıs 2009, 20:32

güzelmiş..
d@mL@...
Co-Admin
Co-Admin
d@mL@...

MesajKonu: Geri: HuyLaRın OyuNu [[çok Beğeneceksiniz]]   HuyLaRın OyuNu [[çok Beğeneceksiniz]] Icon_minitimeC.tesi 02 Mayıs 2009, 20:37

güzel tabi...ben hiç kötü şeyi beğenirmiyim Razz
HaSaN
Site Kurucusu
Site Kurucusu
HaSaN

Yer : Tokat/ZİLE

MesajKonu: Geri: HuyLaRın OyuNu [[çok Beğeneceksiniz]]   HuyLaRın OyuNu [[çok Beğeneceksiniz]] Icon_minitimeC.tesi 02 Mayıs 2009, 22:21

TEK KELİMEYLE
MÜKEMMEL Idea

KIZMAYIN AMA

NAYALNA RALNA
https://dersambari.yetkin-forum.com
d@mL@...
Co-Admin
Co-Admin
d@mL@...

MesajKonu: Geri: HuyLaRın OyuNu [[çok Beğeneceksiniz]]   HuyLaRın OyuNu [[çok Beğeneceksiniz]] Icon_minitimePaz 03 Mayıs 2009, 08:06

Tamam artık alıştık kızmıyoruzz, alınmıyoruzz... Bencedee mükemmell Very Happy

HuyLaRın OyuNu [[çok Beğeneceksiniz]]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tuttu Tutmadı Oyunu